Brojač posjeta  

14947989
Danas
Juče
Ove sedmice
Prošle sedmice
Ovaj mjesec
Prošli mjesec
Ukupno
1957
2494
4451
14700409
69648
127288
14947989
Vaš ip 34.204.173.36
Tačno vrijeme: 2019-11-19 12:18:50

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: S ljubavlju iz Foče

S ljubavlju iz Foče 7 godina 6 meseci ago #211

• skile
  • skile's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Volim Sve Fočake , Dobro Došli Na Moj Profil !!!
  • Poruka: 1
Slušam Heavy Metal od 7 razreda osnovne škole a danas imam 38 godina i slušam Metal muziku istim žarom kao i nekad davno kad sam sve to počinjao slušati a slušaću Heavy Metal dok postojim...U svojoj da tako kažem Heavy Metal The Fun karijeri bio sam dva puta na koncertu mog omiljenog benda Iron Maiden 2007 i 2009 na sajmu i u areni , oba puta u Beogradu...Moj drugi omiljeni Heavy Metal Bend je Metallica,koji kao i Iron Maiden slušam od početka svoje Heavy Metal Karijere...Velika želja i i do juče samo san da vidim svoje heroje uživo prvi put se ostvarila 08.Maja.2012. godine kada sam prvi put bio na koncertu Metallice...Kada je Metallica imala koncertu u Beogradu na stadionu JNA , tada nažalost nisam radio i nisam imao novac ni za koncert ni za put iz Foče ( Republika Srpska ) gdje živim,srećom Bog me pogledao posle šest godina beznadja i pukog preživljavanja uz poneki privremeni fizički posao sa skromnom zaradom za džeparac...No , da se vratimo vedrijoj strani ove moje priče...Prije godinu dana zaposlim se kao noćni čuvar na šljunkari pored rijeke Drine...Firma u kojoj radim zove se Majnex ( Pale ) i dobro posluje...Radim evo već godinu dana i primio sam svih 12 plata...Ostvario sam mnoge stvari i snove koji se mogu kupiti novcem a jedan od njih je i Koncert Metallice u Beogradu na Ušću..Bio je 08.Maj.2012.Izašao sam iz noćne smijene , pošto sam radio treću smijenu 07.Maja.padala je jaka kiša kao u jesen,mislio sam dali će pokvariti dugo očekivani spektakl u Beogradu al Boga ima,kiša u Srbiji je prestala da pada popodne čak je i sunce ogrejalo...Krenuo sam autobusom u pola 9 iz Foče a u Beograd sam stigao oko 16:00 h...tamo me dočekao rodjak sa mamine strane koji mi je kupio kartu za koncert još tri dana nakon puštanja u prodaju,a nakon što sam mu ja poslao novac iz Foče putem pošte...Vidio sam rodjaka prvi put posle 2009 godine kada sam bio na konecrtu Iron Maiden u areni...Kada sam preuzeo kartu Beo Taksijem sam došao do Ušća gdje se koncert održavao...Prizor je bio nezaboravan...Masa metal fanova obučenih u metal odijeću,mnogo piva , razvrata i bluda sve ono što krasi jednu metal feštu , imao sam osijećaj da lebdim da se nalazim na prestižnom Heavy Metal Festivalu Wacken u Njemačkoj...Al ovo je bio moj Wacken , moj Donnington kasnije preimenovan u Download Festival,moj treći metal koncert a prvi na Metallici...San se konačno pretvorio u javu...Trebate čvrsto vijerovati u snove ,da bi se oni i ostvarili ,isto je i sa ljubavlju samo što se ljubav ne može kupiti novcem, ljubav je stvar trenutka , desi se kad se najmanje nadamo...Na samom koncertu sam uživao da vam ne mogu opisati riječima a najviše kad je krenula pjesma od Metallice - One , propraćena sa svim vizuelnim i video koncertnim efektima kakav i dolikuje jednom ovakvom koncertnom spektaklu koji je trajao oko dva sata što se tiče samog nastupa Metallice,ne računajući i dvije predgrupe koje su nastupile prije Metallice,a radi se o bendovima Goira iz Francuske i mnogo poznatijem metal bendu Machine Head...Na samom koncertu stekao sam mnogo novih prijateljstava sa nekim od njih razmijenio i mobilne telefone a postali smo i facebook prijatelji..Posle koncerta sam prespavao kod rodjaka u naselju Altina,gdje sam došao takodje Beo taksijem a sutri dan šetao po sunčanom danu u Beogradu i uživao u ljepotama glavnog grada mile mi Srbije...Obišao sam izmedju ostalog Marakanu,trofejni muzej F.K. Crvena Zvezda a u Red Caffeu sam i doručkovao uz kaficu i pivo...Posle sam obilazio redom od Hrama Sveti Sava na Vračaru preko Tašmajdana , Kalemegdana , Knez Mihajlove i Novog Beograda gdje sam svratio kod rodice pre polaska u Foču..Autobus firme Glob Toure mi je trebao da krene u 22:00h. pa sam bio limitiran sa vremenom...Sve u svemu par dana posle koncerta Metallice sam još uvijek u pozitivnom utisku sa samog koncerta....Ko zna čudni su putevi gospodnji , možda se opet ponovi ili bar neke druge Heavy Metal grupe , možda da se ponovi Ac- Dc koncert,do tada ostaje da se zadovoljim s muzikom sa mog računara...Lijep i srdačan pozdrav s ljubavlju iz Foče....
Administrator je onemogućio javni pristup pisanja.
Time to create page: 0.181 seconds
U pogonu je Kunena

© Masterfromf

Uloguj se - Registruj se

Ako niste registrovani izaberite opciju napravi nalog.